חוגי ילדים

קאנטרי בית יצחק מזמין אתכם ליהנות מחוגי הילדים המגוונים שלנו!

ריקוד, אקרובטיקה,אומנויות לחימה, כדורגל,טניס, טניס שולחן, כושר לילדים, תנועה לגיל הרך והמון כייף..

צוות המדריכים המקצועי שלנו ילווה את הילדים במהלך השנה וידאג לייצר התקדמות והתפתחות ותוך מתן יחס אישי ואוהב לכל ילד/ה.

ראשון

סטודיו A

16:00 זומבה כיתה ב' ומעלה אורלי אלחנני

16:45 נינג'ה קידס גילאי 3-6 אורלי אלחנני

סטודיו B

16:00 ג'אז כיתות ד'ומעלה רון מן

16:45 ג'אז כיתות א'-ג' רון מן

17:30 בלט/יסודות המחול גילאי 3-6 בר קליין

סטודיו C

16:00 אקרובטיקה כיתות א'-ג' חניתה ברנשטיין/שקד ישראלי

16:45 אקרובטיקה כיתות ד' ומעלה חניתה ברנשטיין/שקד ישראלי

17:30 אקרובטיקה גילאי 4-6 חניתה ברנשטיין/שקד ישראלי

חדר כושר ומדשאה

17:00 כושר לילדים גילאי 7 ומעלה בועז זך

מגרש כדורגל

16:00 כדורגל כיתות ג' ומעלה בניהול עודד מכנס

16:45 כדורגל גן חובה בניהול עודד מכנס

17:30 כדורגל כיתות א'-ב' בניהול עודד מכנס

שני

סטודיו A

16:00 טניס שולחן כיתות א'-ג' דני מיכאלי

16:45 טניס שולחן כיתות ד' ומעלה דני מיכאלי

סטודיו B

16:00 היפ הופ כיתות ד' ומעלה בר גואטה רפאלי

16:45 היפ הופ כיתות ב'-ג' בר גואטה רפאלי

17:30 היפ הופ חובה-כיתות א' בר גואטה רפאלי

סטודיו C

15:45 קארטה כיתות א'-ב' גיא ספירו

16:30 קארטה כיתות ג'-ו'' גיא ספירו

17:15 ג'ודו גן חובה שושי כחלון

18:00 ג'ודו כיתות א'-ב' שושי כחלון

18:45 ג'ודו כיתות ג'-ו' שושי כחלון

חדר כושר ומדשאה

16:00 כושר קרבי נוער ז'-ט' אולג זדורוז'ני

17:00 כושר קרבי נוער י'-י"ב אולג זדורוז'ני

שלישי

סטודיו B

16:30 פיטנס קידס גילאי 5-6 חגית גואטה

17:15 פיטנס קידס גילאי 3-4 חגית גואטה

סטודיו C

16:00 לחימה ישראלית כיתות א'-ג' פרננדו מרי

16:45 לחימה ישראלית כיתות ד'-ו' פרננדו מרי

17:30 לחימה ישראלית נוער פרננדו מרי

18:15 הגנה עצמית נערות פרננדו מרי

מגרשי טניס

16:00 טניס כיתות ג'-ד' מתחילים גליה לוי

16:45 טניס כיתות א'-ב' מתחילים גליה לוי

17:30 טניס כיתות ה' ומעלה מתחילים גליה לוי

רביעי

סטודיו A

16:00 טניס שולחן כיתות א'-ג' דני מיכאלי

16:45 טניס שולחן כיתות א'-ג' דני מיכאלי

סטודיו B

16:00 ג'אז כיתות ד 'ומעלה רון מן

16:45 ג'אז כיתות א'-ג' רון

17:30 בלט/יסודות המחול גילאי 3-6 בר קליין

סטודיו C

16:00 אקרובטיקה כיתות א'-ג' חניתה ברנשטיין/שקד ישראלי

16:45 אקרובטיקה כיתות ד' ומעלה חניתה ברנשטיין/שקד ישראלי

17:30 אקרובטיקה גילאי 4-6 חניתה ברנשטיין/שקד ישראלי

חדר כושר ומדשאה

16:00 כושר לילדים גילאי 7 ומעלה אולג זדורוז'ני

חמישי

סטודיו A

16:30 נינג'ה קידס גילאי 3-6 אורלי אלחנני

17:15 זומבה כיתה ב' ומעלה אורלי אלחנני

סטודיו B

15:45 היפ הופ כיתות ד' ומעלה בר גואטה רפאלי

16:30 היפ הופ כיתות ב'-ג' בר גואטה רפאלי

סטודיו C

15:45 קארטה כיתות א'-ב' גיא ספירו

16:30 קארטה כיתות ג'-ו'' גיא ספירו

17:15 ג'ודו גן חובה שושי כחלון

18:00 ג'ודו כיתות א'-ב' שושי כחלון

18:45 ג'ודו כיתות ג'-ו' שושי כחלון

חדר כושר ומדשאה

16:00 כושר קרבי נוער ז'-ט' בועז זך

17:00 כושר קרבי נוער י'-י"ב בועז זך

מגרש כדורגל

15:45 כדורגל כיתות ג' ומעלה בניהול עודד מכנס

16:30 כדורגל גן חובה בניהול עודד מכנס

17:15 כדורגל כיתות א'-ב' בניהול עודד מכנס

שישי

סטודיו A

14:00-15:30 להקת ריקוד ייצוגית (פרטים בהמשך)

מגרשי טניס

14:00 טניס כיתות ג'-ד' מתחילים גליה לוי

14:45 טניס כיתות א'-ב' מתחילים גליה לוי

15:30 טניס כיתות ה' ומעלה מתחילים גליה לוי

מדריכי חוגי הילדים

חגית גואטה

פוטנס קידס

אורלי אלחנני

זומבה אורינטלי/מחול אתני

דני מיכאלי

טניס שולחן

בר רפאלי

היפ הופ