חוגי מבוגרים

בקאנטרי שלנו ישנם שני אולמות סטודיו ענקיים בגודל 120מ'.

חלל הסטודיו מרווח, ממוזג, מרושת במראות ובעל רצפה בולמת זעזועים.
שני חללי הסטודיו מאובזרים בציוד איכותי ומגוון כגון משקולות ידיים, גומיות, מדרגות אירוביות, כדורים קטנים וגדולים, בודי בר ועוד.

מערכת השעות של הסטודיו מלאה ומגוונת בשיעורי הסטודיו הכי חדשניים, איכותיים ומהנים שיש לעולם הסטודיו והכושר להציע.

המערכת כוללת הן שיעורי בוקר והן שיעורי ערב לנוחיות המתאמנים.

המערכת שלנו פונה לקהל בכל גיל ורמת כושר והשיעורים מותאמים לכך.

יש לנו שיעורים דינמיים, שיעורי ריקוד, שיעורי גוף ונפש ועוד..

מוזמנים להציץ במערכת השעות שלנו ולהתרשם.

השנה נבנה סטודיו שלישי המיועד לאמנויות הלחימה בעיקר.

צוות מדריכי הסטודיו שלנו כולל מדריכים מהשורה הראשונה.

הצוות הוא מקצועי, מיומן ובעל ניסיון.

שיעורי הסטודיו

שיעורי הסטודיו שלנו מגוונים ומותאמים לכל גיל ורמת כושר. יש לנו שיעורים דינמיים, שיעורי ריקוד, שיעורי גוף ונפש ועוד..

מוזמנים להציץ במערכת השעות שלנו ולהתרשם..

2021 חוגי מבוגרים-page-001

ראשון

סטודיו A בוקר

07:00 עיצוב אינטרולי חגית גואטה

08:30 חיטוב קרן אפרים

09:30 פלייסטיק קרן אפרים

10:30 התעמלות בריאותית איילת דוד

סטודיו A ערב

17:30 פלדנקרייז רחל גיל

18:30 חיטוב חגית גואטה

19:30 מדרגה אינטרולי חגית גואטה

20:30 יוגה מורן קורן

סטודיו B בוקר

07:30 פילאטיס core שירלי וינוגרד

08:30 יוגולאטיס אורטל אוקובו

09:30 אימון תחנות איילת דוד

10:30 nia לידיה אגיב

סטודיו B ערב

18:30 latinbelly אורלי אלחנני

19:30 פילאטיס אסתי ליבנה

20:30 פילאטיס אסתי ליבנה

סטודיו C ערב

19:30 קארטה גיא ספירו

שני

סטודיו A בוקר

07:00 חיטוב חגית גואטה

08:00 פיטבול קרן אפרים

09:00 פילאטיס קרן אפרים

10:00 core gold אנה פורמן

סטודיו A ערב

18:00 פילאטיס core ליעד לוין

19:00 פילאטיס core ליעד לוין

20:00 energy yoga אורטל אוקובו

סטודיו B בוקר

06:00 spinning אהרל'ה חרובי

07:00 צ'י קונג נטלי ברמן

08:00 פלדנקרייז רחל גיל

09:00 zumba gold אנה פורמן

סטודיו B ערב

18:00 kickbox ליאת סטודניץ

19:00 חיטוב דינמי ליאת סטודניץ

20:00 spinning אהרל'ה חרובי

בריכת שחיה

08:00 התעמלות במים מושי חרוש

שלישי

סטודיו A בוקר

07:00 פילאטיס core ליעד לוין

08:00 פילאטיס ליעד לוין

09:00 trx hiit קרן אפרים

10:00 פלייסטיק קרן אפרים

סטודיו A ערב

18:00 חיטוב חגית גואטה

19:00 פילאטיס core חגית גואטה

20:00 zumba

סטודיו B בוקר

07:00 יוגילאטיס אורטל אוקובו

08:00 energy yoga אורטל אוקובו

09:00 latinbbelly אורלי אלחנני

10:00 פילאטיס עדי קפנר

11:00 פילאטיס gold עדי קפנר

סטודיו B ערב

18:00 פלדנקרייז איירין בורג

19:00 מדרגה ליעד לוין/ליגל דולב

סטודיו C ערב

18:15-19:00 הגנה עצמית נשים פרננדו מרי

19:00-20:30 לחימה ישראלית פרננדו מרי

רביעי

סטודיו A בוקר

07:30 פיטבול עדי קפנר

08:30 energy yoga אורטל אוקובו

09:30 פילאטיס core שירלי וינוגרד

10:30 התעמלות בריאותית איילת דוד

סטודיו A ערב

17:30 פלדנקרייז רחל גיל

18:30 פילאטיס core ליעד לוין

19:30 פונקציונלי hiit ליאת סטודניץ

20:30 kickbox ליאת סטודניץ

סטודיו B בוקר

07:00 פילאטיס core חגית גואטה

08:00 חיטוב+מדרגה קרן אפרים

09:00 פילאטיס קרן אפרים

10:00 zumba gold אנה פורמן

11:00 nia לידיה אגיב

סטודיו B ערב

18:30 zumba אורלי אלחנני

19:30 spinning אורלי אלחנני

בריכת שחיה

08:30 התעמלות במים איירין בורג

חמישי

סטודיו A בוקר

07:00 אינטרוולים אורלי נג'ר

08:00 חיטוב אורלי נג'ר

09:00 התעמלות בריאותית אורלי נג'ר

10:00 yoga מורן קורן

11:30-12:00 ריקודי עם מתחילים אמנון עמרם

12:00-13:30 ריקודי עם מתקדמים אמנון עמרם

סטודיו A ערב

18:00-19:30 טניס שולחן דני מיכאלי החל מה 9/9

19:30 trx hiit אלעד מרגלית

20:30 zumba בר גואטה

סטודיו B בוקר

06:00 spinning אהרל'ה חרובי

08:00 פלדנקרייז רחל גיל

09:30 פילאטיס עדי קפנר

10:30 פילאטיס gold עדי קפנר

סטודיו B ערב

18:00 פילאטיס אורטל אוקובו

19:00 energy yoga אורטל אוקובו

שישי

סטודיו A בוקר

07:00 חיטוב דינמי ליעד לוין

08:00 פילאטיס core חגית גואטה

09:00 חיטוב חגית גואטה

סטודיו B בוקר

07:00 spinning אהרל'ה חרובי

08:00 spinning אהרל'ה חרובי

09:30 energy yoga אהרל'ה חרובי

בריכת שחיה

08:00 התעמלות במים מושי חרוש

שבת

סטודיו A בוקר

08:00 דינמי סבב מדריכים

09:15 פילאטיס/חיטוב סבב מדריכים

סטודיו B בוקר

08:00 spining סבב מדריכים

09:15 פילאטיס/חיטוב סבב מדריכים