שיעורי סטודיו למבוגרים

בקאנטרי שלנו ישנם שני אולמות סטודיו ענקיים בגודל 120מ'.

חלל הסטודיו מרווח, ממוזג, מרושת במראות ובעל רצפה בולמת זעזועים.
שני חללי הסטודיו מאובזרים בציוד איכותי ומגוון כגון משקולות ידיים, גומיות, מדרגות אירוביות, כדורים קטנים וגדולים, בודי בר ועוד.

מערכת השעות של הסטודיו מלאה ומגוונת בשיעורי הסטודיו הכי חדשניים, איכותיים ומהנים שיש לעולם הסטודיו והכושר להציע.

המערכת כוללת הן שיעורי בוקר והן שיעורי ערב לנוחיות המתאמנים.

המערכת שלנו פונה לקהל בכל גיל ורמת כושר והשיעורים מותאמים לכך.

יש לנו שיעורים דינמיים, שיעורי ריקוד, שיעורי גוף ונפש ועוד..

מוזמנים להציץ במערכת השעות שלנו ולהתרשם.

השנה נבנה סטודיו שלישי המיועד לאמנויות הלחימה בעיקר.

צוות מדריכי הסטודיו שלנו כולל מדריכים מהשורה הראשונה.

הצוות הוא מקצועי, מיומן ובעל ניסיון.

צוות המדריכים

90523715_3146880492011995_4841510573134839808_o

ליעד לוין

סמנכ"לית, מנהלת סטודיו וחוגים ומדריכת סטודיו

DSC_0287

קרן אפרים

מדריכת סטודיו

Screenshot_20210824-093413_WhatsAppBusiness

חגית גואטה

מדריכת סטודיו

DSC_0282

רחל גיל

מדריכת פלדנקרייז

FB_IMG_1637500186373

אסתי ליבנה

מדריכת פילאטיס

WhatsApp Image 2020-10-01 at 12.28.11

אנה פורמן

מדריכת סטודיו

WhatsApp Image 2020-09-29 at 10.53.58

אורלי אלחנני

מדריכת זומבה וריקודי בטן

FB_IMG_1637069636642

ליגל דולב

מדריכת סטודיו

אורטל

אורטל אוקובו

מדריכת יוגה ופילאטיס

FB_IMG_1637576088503

שירלי וינוגרד

מדריכת סטודיו

FB_IMG_1637249486991

אהרל'ה חרובי

מדריך ספינינג

DSC_0349

עדי קפנר

מדריכת פילאטיס

IMG-20220329-WA0009

יעל אפלבאום

מדריכת סטודיו

FB_IMG_1641910526991

שקד ישראלי

מדריכת סטודיו

FB_IMG_1637163739329

איילת דוד

מדריכת סטודיו

FB_IMG_1642417960910

מושי חרוש

מדריכת התעמלות במים

IMG-20211125-WA0004

בר קליין

מדריכת פילאטיס

WhatsApp Image 2022-07-20 at 15.10.30 (1)

אמיר ליבנה

מאמן ריצה ואימוני כוח

FB_IMG_1644403366564

דניאל קרביץ

מדריך ספינינג וסטודיו

IMG-20211125-WA0005

מורן קורן

מדריכת יוגה

ראשון

סטודיו A בוקר

07:30 פילאטיס core שירלי וינוגרד

08:30 חיטוב קרן אפרים

09:30 פלייסטיק קרן אפרים

10:00 התעמלות בריאותית איילת דוד

סטודיו A ערב

17:30 פלדנקרייז רחל גיל

18:30 חיטוב חגית גואטה

19:30 core fitnesss חגית גואטה

20:30 יוגה מורן קורן

סטודיו B בוקר

08:30 יוגולאטיס אורטל אוקובו

סטודיו B ערב

18:30 latinbelly אורלי אלחנני

19:30 פילאטיס אסתי ליבנה

מגרש כדורגל

19:30-21:00 אימון כח (קבוצת ריצה) אמיר ליבנה

שני

סטודיו A בוקר

08:00 פיטבול קרן אפרים

09:00 פילאטיס קרן אפרים

10:00 yoga gold אורטל אוקובו

11:00 טניס שולחן משחק חופשי

סטודיו A ערב

18:00 פילאטיס core ליעד לוין

20:00 energy yoga אורטל אוקובו

סטודיו B בוקר

06:00 spinning אהרל'ה חרובי

08:00 פלדנקרייז רחל גיל

09:00 zumba gold אנה פורמן

סטודיו B ערב

19:00 פונקציונלי אהרל'ה חרובי

20:00 spinning אהרל'ה חרובי

בריכת שחיה

08:00 התעמלות במים מושי חרוש

שלישי

סטודיו A בוקר

08:00 TRX HIIT קרן אפרים

09:00 פלייסטיק קרן אפרים

10:00 פילאטיס gold עדי קפנר

11:00 פילאטיס gold עדי קפנר

סטודיו A ערב

18:00 חיטוב חגית גואטה

19:00 core חגית גואטה

20:30 יוגה מורן קורן

סטודיו B בוקר

07:00 יוגילאטיס אורטל אוקובו

08:00 energy yoga אורטל אוקובו

09:00 latinbelly אורלי אלחנני

10:00 מתיחות יעל אפלבאום

סטודיו B ערב

18:00 מדרגה קרן אפרים

19:00 trx hiit שקד ישראלי

מגרש כדורגל

19:00-20:30 אימון ריצה (קבוצת ריצה) יובל לוי

רביעי

סטודיו A בוקר

08:00 פילאטיס core שירלי וינוגרד

09:00 חיטוב שירלי וינוגרד

10:00 התעמלות בריאותית איילת דוד

11:00 טניס שולחן משחק חופשי

סטודיו A ערב

17:35 פלדנקרייז רחל גיל

18:30 פילאטיס core ליעד לוין

19:30 חיטוב ליעד לוין

סטודיו B בוקר

08:00 חיטוב+מדרגה קרן אפרים

09:00 פילאטיס קרן אפרים

10:00 zumba gold אנה פורמן

סטודיו B ערב

18:30 energy yoga אורטל אוקובו

20:30 Spinning אהרל'ה חרובי

חמישי

סטודיו A בוקר

07:00 חיטוב חגית גואטה

08:00 פיטבול core קרן אפרים

09:30 פילאטיס עדי קפנר

10:30 פילאטיס gold עדי קפנר

11:30 ריקודי עם הדר גלנור

סטודיו A ערב

19:30-21:00 אימון כח (קבוצת ריצה) אמיר ליבנה

סטודיו B בוקר

06:00 spinning אהרל'ה חרובי

08:00 פלדנקרייז רחל גיל

09:00 תרפיה בתנועה קרן אפרים

סטודיו B ערב

18:00 trx hiit שקד ישראלי

19:00 energy yoga אורטל אוקובו

שישי

סטודיו A בוקר

07:00 פילאטיס בר קליין

08:15 מדרגה ליגל דולב

09:15 חיטוב ליגל דולב

סטודיו B בוקר

07:00 spinning אהרל'ה חרובי

08:15 spinning אהרל'ה חרובי

09:30 energy yoga אורטל אוקובו

בריכת שחיה

08:00 התעמלות במים מושי חרוש

שבת

סטודיו A בוקר

8:15

2/7 חיטוב פונקציונלי- שקד

9/7 פילאטיס- בר קליין

16/7 חיטוב פונקציונלי

23/7 פילאטיס- יעל אפלבאום

30/7 פילאטיס-בר קליין

09:30

2/7 חיטוב פונקציונלי

9/7 פילאטיס - בר קליין

16/7 פונקציונלי - שקד ישראלי

23/7 פיטבול - יעל אפלבאום

30/7 פילאטיס- בר קליין

סטודיו B בוקר

8:15

2/7 spining - קרן אפריים

9/7 spining -אהרל'ה חרובי

16/7 spining - ליעד לוין

23/7 spining - אהרל'ה חרובי

30/7 spining - אהרל'ה חרובי

09:30

2/7 פילאטיס - קרן אפריים

9/7 spining- אהרל'ה חרובי

16/7 פילאטיס - ליעד לוין

23/7 spining- אהרל'ה חרובי

30/7 spining- אהרל'ה חרובי